Teknik İnşaat olarak 1997 yılından buyana öncelikle İstanbul Anadolu yakası olmak üzere tüm Türkiye genelinde Yıldız Cam Mozaik ürünlerini Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarına,kamu kurumlarına,mimarlara, mütahitlere ve şahıslara satışını yapmaktayız.Yıldız Cam Mozaiklerini dış cepheler ,yüzme havuzları,saunalar,banyolar,mutfaklar, okulların dış cephe ve koridorları, laboratuarlar,hastaneler,iş merkezleri v.b. dış ve iç mekanlarda sanatsal bir çalışmayla estetik ve güzelliği ortaya çıkararak beğeninize sunulur.Cam Mozaik olarak her türlü resim yazı amblem motif logo ve özel tasarımların profesyonel kadromuz ile satış ve uygulamasını yapmaktayız.Satışını yaptığımız cam mozaikler 17x17 mm, 23x23 mm,48x48 mm ebatlarında olup kağıtlı veya fileli olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

   Teknik İnşaat olarak laminat parke toptan satış ve uygulamasını  yapmaktayız.Trendyfloor marka laminat parkenin İstanbul Anadolu yakası satış bayisiyiz.İstenilen metrajda laminat parkeleri 2 depomuzdan müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ürün çeşitlerimiz trendyfloor 8mm tımbırlent yüzey,İnfinityfloor 8mm senkronize yüzey, Calarafloor 12mm crocodile yüzey,Moonloc 8mm ve 7mm tıbırlent yüzey markaları olarak depo stoklarımızda bulunmaktadır.

   Teknik İnşaat olarak Filli boyanın uygulama bayisiyiz. Su,ses ve ısı izolasyonunda Filli boya,Capatect dalmaçyalı mantolama sistemlerini uygulamaktayız. Müşterilerimizin tercihine göre Dübelsiz mantolama sistemini EPS veya XPS olarak uygulamaktayız.EPS ve XPS mantolama sistemlerini de uygulamaktayız.Filli boya ürünü olan elastik tuğlaların en önde gelen uygulama bayisiyiz.Elastik tuğla dış cephelerde sıva üzeri veya mantolama üzerine yapıştırma yöntemi ile uygulanan hafif, esnek ,tuğla görünümlü,farklı renkleri olan bir kaplama malzemesidir.

   Teknik inşaat  cam tuğla ve cam parke ürünlerinde yerli ve ital olarak her türlü ürünü profesyonel kadrosu ile ölçüm ve fizibilitesini yapıp satış ve uygulamasını yaparak müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

   Teknik inşaat olarak, her türlü tadilat dekorasyon,mutfak,banyo ,çatı ve izolasyon işlerinizin teknik ekiplerimiz tarafından uygulamasını yapmaktayız.Dekorasyon aşamasında gerekli olan iç ve dış kapılar,banyo dolapları, duşakabinler , mutfak dolapları,ahşap merdivenler,küpeşte sistemleri,pencere söve sistemleri ve kat silmelerinin satış ve uygulamasını da yapmaktayız.

 Yıldız cam mozaik olarak 1993 yılında İstanbul Bağcılar' da üretimine başlanan cam mozaiklerin pazarlamasıyla başlamış olduğumuz ticaret hayatımızda yeni ürünlerimiz ve yaptığımız uygulamalarla edindiğimiz yeri  müşterimizin memnuniyeti sonucu daha da ileri noktalara taşımak için elimizden gelen gayreti artırarak devam ettirmek en büyük ilkemiz olacaktır.